Kolorowe kartki | Anna Komenda

Witajcie w poniedziałek. Dzisiaj chcę Wam pokazać dwie proste kartki, które powstały głównie dzięki stemplom i tuszom. Są bardzo proste i łatwe do odtworzenia, gdybyście mieli ochotę się zainspirować :)

Pobawiłam się zestawami stempli: "Good company" i "Donut worry". Ten pierwszy, kaktusowy, siedział mi w głowie od dawna bo jestem fanką sukulentów i ten trens w 2017 był jednym z moich ulubionych.


Udbiłam kilka różnych kaktusów używając tuszy pigmentowych od Hero Arts, które możecie kupić w sklepie w wielu fajnych zestawieniach kolorystycznych. 


Napis na kartce powstał dzięki złotym naklejkom i stemplom "Alphabet clear". Taka kartka to nietuzinkowy dodatek do walentynkowego prezentu.


Druga kartka wypełniona jest okrągłymi pączkami z dziurką, zwanymi też donutami (od angielksiego donuts). Wystemplowałam pączkowe tło używając wielu kolorów tuszy. Docięłam je do rozmiaru kartki i tło gotowe.


Potrzebowałam jeszcze napisu. Użyłam jednego z tych, które znajdziecie w pączkowym zestawie stempli. Odbiłam go na różowym kartonie i dodałam posypkę przy pomocy perełek w płynie. Taka kartka idealnie nada się w ramach pocieszenia czy choroby. 

To wszystko na dzisiaj. Już niebawem pierwsze posty z nowościami :) Kurier już do mnie pędzi.

XO Ania

2 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.