Grudniownik ręcznie szyty | Handmade december daily notes

Cześć!

Dziś czas na moją drugą inspirację, którą jest grudniownik :) 

Przygotowałam go z przepięknego kitu z mnóstwem dodatków zimowych, które możecie zobaczyć na poniższym zdjęciu :) 

Do stworzenia mojego grudniownika wykorzystałam kawałek tkaniny, z której stworzyłam bazę i kilka kartek w formacie notesu podróżnika, które ze sobą zszyłam. 

Następnie nieco wzmocniłam okładkę specjalną tkaniną i mogłam przystąpić do najprzyjemniejszego etapu pracy, czyli ozdabiania środka. 


Jesteście ciekawi jak wygląda moja okładka? 

Do jej przygotowania wykorzystałam moje ukochane diecutsy zimowe, kilka transparentnych naklejek, błyszczące gwiazdki i perełki, które razem tworzą świetny efekt.

W ostatniej chwili zdecydowałam się doszyć gumkę w swoim notesie, choć po chwili namysłu stwierdzam, że to może nie był do końca dobry pomysł.

Spinacz, który tu widzicie pozwoli mi na zaznaczanie aktualnych stron w notesie tak, abym mogła codziennie uzupełniać grudniownik różnymi wydarzeniami i na bieżąco wszystko spisywać.
Pokażę Wam teraz kilka pierwszych stron z użytymi dodatkami, a jutro wstawię kolejne zdjęcia, abyście zobaczyli jak wyglądają następne.

Przyznam, że uwielbiam ozdabiać strony w grudniowniku - to chyba jeden z najprzyjemniejszych momentów tworzenia, zaraz po uzupełnianiu całego notesu przepisami, skrawkami wspomnień i różnymi, dodatkowymi biblelotami :)

Co było moją inspiracją do tworzenia grudniownika w tym roku? 

Przede wszystkim film video, który znalazłam na Youtube. 
Wkleję i Wam, może też Wam się spodoba i postanowicie stworzyć swoją wersję grudniownika :)


Materiały ze sklepu Studio Forty:
0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.