Album kaskadowy | Kaha

 Cześć!

Mam nadzieję, że u Was wszystko dobrze, że mimo pogody za oknem, która średnio przypomina czerwiec nastroje Was nie opuszczają :)

Ja dziś przynoszę Wam odrobinę słońca na zdjęciach z wakacji, które co prawda były jesienią ale pogoda była iście wakacyjna. Połączenie kolekcji Lazy Days i wakacyjnych zdjęć to bardzo energetyczna mieszanka.


Okładka powstała z wyciętych elementów z kolekcji oraz odbitki stempla i naklejek. Wykorzystałam również napisy z pasków dużych papierów - pamiętajcie nie wyrzucajcie ich bo nazwy poszczególnych papierów świetnie nadają się do wykorzystania w projektach :)
W każdej kolekcji znajdziecie karty do journalingu, które sprawdzą się nie tylko w albumach typu project life ale również w każdym innym projekcie. Można z nich wycinać elementy ale także używać jako miejsce do zapisywania, krótkich notatek czy wspomnień. I tak właśnie ja je wykorzystałam - jako miejsce do zapisków.


Oczywiście nie zabrakło w moim albumie ramek (polecam bo są rewelacyjne!), naklejek, odbitek stempli i enamel dots'ów (moja kolejna scrapowa miłość) i miejsce na chwosta też się znalazło :) Nie zapomniałam też o chipboardach i badzikach.

Mając tylko - lub aż - jedną kolekcję z dodatkami możecie wykonać kompletny projekt. Nie jeden zdecydowanie a kilka :) i macie wszystko dobrane tak, że pasuje do siebie w każdym momencie.

Ja takie kompletne zestawy uwielbiam - nie muszę kombinować by dopasować do siebie wzory, kolory czy dodatki - ktoś już to za mnie zrobił a ja mogę się cieszyć samym tworzeniem :)


Niebawem znów będą wakacje a tym samym zdjęcia, wspomnienia i motywacja do tworzenia.

Bawcie się dobrze, odpoczywajcie i twórzcie :)

Ściskam!

KahaW swojej pracy wykorzystałam:

0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.