Enjoy every moment | AgnieszkaD

Witajcie! Na dziś przygotowałam dwa layouty z wakacyjnych jazd konnych mojej córki. Karolina na koniach spędziła większość wakacji, spotkała tam też nową końską miłość.
W obydwu pracach użyłam papierów z kolekcji GOOD VIBES oraz dedykowanych im dodatków.


Nowy konik, który pojawił się właśnie w wakacje w naszej stajni, okazał się nową miłością Karoliny. Tęczowy arkusz papieru Over the rainbow wydaję się być idealny na tę okazję.


Letni klimat zdjęcia podkreśliłam papierami z bloczku 15x15 oraz kwiatami wyciętymi z arkusza In my garden. Tytuł pracy wykonałam dwoma rodzajami stemplowanego alfabetu - Alphabet brush Big letters oraz Lucie. Duże litery stemplowałam na białym kartonie, a następnie wycięłam nożyczkami, natomiast małe bezpośrednio na karcie.Drugi layout powstał na bazie arkusza On the go, również z dodatkiem papierów z bloczka 15x15. Opowiada on o czerpaniu przyjemności z życia, a dla Karoliny oczywiście największą przyjemnością są właśnie konie.


Tę pracę starałam się utrzymać w monochromatycznym klimacie szarości połączonej z zielenią. Zieleń ze zdjęcia podkreśliłam papierem w listki oraz zielonym badzikiem.W pracach wykorzystałam:

0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.