Friendship | Karola Witczak

Witajcie! Mam nadzieję, że weekend rozpoczęliście relaksująco i znajdziecie trochę czasu na twórczość wszelaką. Serdecznie Was zapraszam do skorzystania z chwili wolnego i wypróbowania nowych produktów Studio Forty.

Na dziś przygotowałam kolejną inspirację z nowymi kartami, tym razem jest to kartka, a wykorzystałam do jej stworzenia jedną z uroczych kart z zestawu Love me do. W zestawie tym znajdziecie karty o tematyce przyjaźni i miłości - uniwersalne i urocze, doskonale nadające się nie tylko do pocket scrapbookingu ale właśnie do kartkowania lub wykorzystania w tradycyjnych mini albumach. 


Tym razem postanowiłam wykorzystać też malutkie stemple z zestawu Adorable, można z nich budować delikatne napisy, w dowolnym miejscu, gdyż nie zajmują go zbyt dużo. Ja zdecydowałam się na doozdobienie karty z króliczkami i nastemplowałam mój napis za pomocą szarego tuszu, aby nawiązać do delikatnej kolorystyki całości. Czarny nie zawsze pasuje, choć bardzo lubię stemplowanie na czarno - do takich pastelowych prac zdecydowanie polecam tusz o mniej agresywnym kolorze. W ofercie Studio Forty mamy mnóstwo przeróżnych zestawów mini tuszy - zachęcam Was do zapoznania się z nimi!

Choć Walentynki już za nami, gorąco zachęcam Was do tworzenia podobnych kartek, również bez okazji - bliskiej osobie - niezależnie czy jest to ktoś z rodziny, czy ukochany partner czy wierny przyjaciel - na pewno taki drobiazg sprawi przyjemność. 
Dziękuję za odwiedziny na naszym blogu i życzę Wam wspaniałego, twórczego weekendu! 


0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.