Wianek pełen nowości

Witajcie! Kolej na moją inspirację, a muszę przyznać, że przy jej tworzeniu miałam nie lada frajdę - jak zawsze kiedy w moje ręce wpadają wspaniałe nowości. To uczucie, kiedy otwierasz zupełnie nowy zestaw stempli i już wiesz co z ich pomocą powstanie - bezcenne! 

W naszej ofercie pojawiły się dziś, długo zapowiadane i już wiemy, że przez Was lubiane - fantastyczne wzory stempli: Make today AmazingGood companyFlowers 3 oraz Sięgaj gwiazd.

Do mojej dzisiejszej pracy wykorzystałam dwa ostatnie zestawy - piękne kwiaty (również warstwowe) i gałązki oraz napisy w j.polskim. Zobaczcie, jaki miałam na nie pomysł...

Stworzyłam blejtram 20 x 20 cm ze zdjęciem Róży, uroczym wiankiem i mnóstwem kwiecia oraz motywującymi napisami. 

Jak wspomniałam, kiedy zobaczyłam nowy zestaw kwiatowych stempli Flowers 3, natychmiast wiedziałam do czego mogą mi się przydać - do stworzenia stemplowanego wianka! Zobaczcie jakie to łatwe - w zestawie do dyspozycji mamy dwie gałązki w dwóch rozmiarach, aby stworzyć wianek - wybierzmy większą. Dosłownie w 5 prostych ruchach (odbiciach stempla) możemy stworzyć idealny okrągły wianek, odbijając gałązkę jedna za drugą, właśnie tak:Taką bazę wianka, możemy uzupełnić odbitkami mniejszej gałązki oraz oczywiście kwiatami. Ja postanowiłam nastemplować kwiaty oraz wianek na papierze akwarelowym, aby następnie móc pokolorować odbitki - bardzo swobodnie, nie realistycznie. Po pokolorowaniu odbitek - wycięłam je z papieru, aby móc na mojej pracy stworzyć trochę warstw, różnych poziomów mocowania elementów... aby nie było płasko...


To samo zrobiłam ze stemplami z zestawu Sięgaj gwiazd. Wybrane napisy nastemplowałam na arkusz i wycięłam nożyczkami do precyzyjnego wycinania. Dzięki temu zyskałam kolejne dodatki do mojej pracy. 

UWAGA! 

Gorąco zapraszam do sklepu - macie do dyspozycji jedynie limitowaną ilość nowości, gdyż spora część z nich jedzie z nami na Ogólnopolski Zlot Scrapbookingowy! 

Wszyscy Ci, którzy na zlot się nie wybierają, a chcą mieć stemple szybko na swoim stole - mają jedynie dobę na zakupy, gdyż w weekend możliwość dokonania zakupów w sklepie będzie niemożliwa. Sklep ponownie będzie działał wraz z wysyłkami w poniedziałek. 

A jeśli wybieracie się na Zlot, zapraszamy Was na nasz pokaz o godz. 15.00, na środku sali - będzie okazja aby podejrzeć jak tworzę kartki ze stemplami, podpytać, porozmawiać, zaczerpnąć inspiracji. Podczas pokazu zaprezentuję też pracę, którą mogliście dziś zobaczyć na naszym blogu. :)Dziękuję Wam za odwiedziny na naszym blogu i... do stemplowania marsz! ;-)

~~ Karola ~~ 


0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.