Jesteś szalona | Anna Komenda

Witajcie w grudniu. Czas leci jak szalony. Stwierdzenie trywialne ale jakże prawdziwe. Dzisiaj mam dla Was szaloną inpirację z moją lekko stukniętą córką ;) Gabrysia nie ma daru pozowania. Na hasło uśmiech robi zazwyczaj minę zwaną u nas roboczo "cytryna". Albo po prostu wygłupia się przed obiektywem. Tak było podczas mini sesji, z której kilka zdjęć użyłam do stworzenia poniższego LO.


Na dworze buo - biało więc naszła mnei ochota na mocne, neonowe kolory. Jako, że zdjęcia są czarno - białe, mogłam poszaleć. Wybrałam zestaw błękitno - fuksjowy z niewielką domieszką żółtego.


Po nałożeniu kolorów poszalałam ze stemplowaniem. Stemple z zestawów "Patterns 1" i "Patterns 2" nakleiłam sobie na palce i stemplowałam zupełnie bez precyzji i przymierzania. Wiedziałam jak będzie wyglądać kompozycja mojego skrapa więc starałam się stemplować w konkretnych regionach. Użyłam kilku różnych wzorów.


Stemple nie rzucają się od razu w oczy ale dzięki nim layout ma charakter i bałaganiarski styl. Podkreślają to również czarne chlapnięcia tuszem.


Do zbudowania tła użyłam również różnych transparentnych naklejek. Mogą z powodzeniem zastępować stemple a ich głęboka czerń idealnie współgra z innymi elementami skrapa.


Mam nadzieję, że LO Wam się podoba a miny mojej córki i neonowa paleta kolorów wywołają u Was uśmiech.

Ania

Wykorzystałam:


1 komentarz:

  1. amazing layout ♥ love the colors and the lightness :) great inspiration

    OdpowiedzUsuń

Zostaw komentarz, będzie nam miło.